Vilniaus rajono vaikai gali džiaugtis nauja krepšinio aikštele

VšĮ “Vaikų ir paauglių socialinis centras” įgyvendino projektą “Sportuoju ir augu sveikas”, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto tikslas buvo įrengti profesionalią krepšinio aikštelę, pritaikytą vaikams ir paaugliams bei tiesiogiai skatinti neformalųjį sportinį vaikų ir jaunimo užimtumą, didinti sporto vaidmenį jų gyvenimuose. Šio projekto dėka buvo ne tik įrengta krepšinio aikštelė, tačiau ir organizuotos teminės varžybos – baudų, tritaškių, metimo nuo vidurio linijos, komandinės varžybėles, kuriose įvertintas kiekvienas vaikas, organizuotos sporto estafetės sujungiančios lengvosios atletikos, futbolo bei krepšinio užduotis. Vaikai rungtyniavo tarpusavyje bei kartu su dienos centro vaikais, taip skatinant komandiškumo įgūdžius.
Vaikai savo gebėjimus galėjo išbandyti 3×3 krepšinio turnyre su Dienos Centro bei Gedimino Gimnazijos vaikais. Vaikų komandas apie 3×3 žaidimo taisykles mokino krepšinio treneris. Po turnyro visos komandos buvo apdovanotos prizais ir vaikai buvo pakviesti šį turnyrą pakartoti ateityje su savo suburtomis komandomis.

TIkimės, kad ir toliau galėsime ne tik didinti vaikų fizinį aktyvumą, tačiau ir aktyvesnį laisvalaikį
įtraukti kitas bendruomenės organizacijas, švietimo įstaigas.